Hae pysäkkejä:a


Haun tulokset:

Ämmälä, Ämmäläntie 625 Torstai 27.6. klo 18:15 - 18:35
Alakylä, Kustaantie Torstai 23.5. klo 15:30 - 15:50
Alapään nuorisoseura Maanantai 20.5. klo 16:40 - 16:55
Eskoo, Tupatie Keskiviikko 22.5. klo 17:00 - 17:20
Hööpakka, Hööpakantie 644 Maanantai 03.6. klo 15:50 - 15:55
Hööpakka, Koivikontie Maanantai 20.5. klo 15:55 - 16:05
Hööpakka, Sompinkyläntie 149 Maanantai 20.5. klo 15:40 - 15:45
Hööpakka, Sompinkyläntie 213 Maanantai 20.5. klo 15:30 - 15:35
Haali Keskiviikko 22.5. klo 15:15 - 15:30
Haapoja Maanantai 27.5. klo 18:30 - 18:40
Halkosaaren iltapäivätoiminta Maanantai 20.5. klo 14:40 - 14:55
Halkosaari, Kuninkaansaarentie Keskiviikko 22.5. klo 17:00 - 17:20
Halkosaari, Santintie Keskiviikko 22.5. klo 18:45 - 19:05
Hallila, Villenraitti Maanantai 20.5. klo 18:20 - 18:40
Hallilanvuori, Metsäkukanviita Perjantai 24.5. klo 17:55 - 18:15
Hallilanvuori, Suo-orvokki Perjantai 24.5. klo 18:20 - 18:40
Hanhikoski, Koskentie Tiistai 21.5. klo 16:20 - 16:35
Hanhikoski, Pukkilantie Maanantai 03.6. klo 14:45 - 14:50
Honkakylän koulu Torstai 23.5. klo 18:10 - 18:30
Huhtala, Vellamonrinne Maanantai 20.5. klo 15:00 - 15:20
Hyllykallio, Opintie Tiistai 21.5. klo 14:20 - 14:40
Hyllykallio, Vaaramentie Keskiviikko 22.5. klo 14:40 - 15:00
Hyllykallio, Vuortentie Tiistai 21.5. klo 14:45 - 15:00
Jääskänjoki Maanantai 27.5. klo 18:00 - 18:20
Järviranta, Järvirannantie 260 Maanantai 27.5. klo 16:55 - 17:00
Järviranta, Korventie Maanantai 27.5. klo 16:45 - 16:50
Jouppi, Ilmolantie Torstai 23.5. klo 14:30 - 14:55
Jouppi, Manttaalikatu Keskiviikko 22.5. klo 15:30 - 15:45
Jouppi, Poutunkatu Keskiviikko 22.5. klo 15:05 - 15:25
Kärki, Falanderinkatu Maanantai 20.5. klo 16:35 - 16:55
Kärki, Jahtitaival Keskiviikko 22.5. klo 16:40 - 16:55
Kärki, Kärjenkaari Maanantai 20.5. klo 16:10 - 16:30
Kärki, Palokärjentaival Torstai 23.5. klo 18:05 - 18:20
Kärki, Rastaantaival Perjantai 24.5. klo 15:00 - 15:20
Kärki, Toritaival Keskiviikko 22.5. klo 17:25 - 17:40
Kainasto, Korpuustentie Maanantai 20.5. klo 17:40 - 17:55
Kalakoski, Juupakyläntie 11 Torstai 23.5. klo 15:40 - 16:00
Kalakoski, Siltalantie 10 Torstai 23.5. klo 16:10 - 16:30
Karhuvuori, Karhuntassu Tiistai 21.5. klo 17:10 - 17:30
Karhuvuori, Maunulantie Tiistai 21.5. klo 16:25 - 16:40
Karhuvuori, Nallenkolo Tiistai 21.5. klo 16:45 - 17:05
Kasperi, Aaponviita Perjantai 24.5. klo 17:30 - 17:50
Kasperi, Mansikkaviita Perjantai 24.5. klo 14:45 - 15:00
Kasperi, Suviviita Perjantai 24.5. klo 17:05 - 17:25
Kasperi, Tapiolantie Perjantai 24.5. klo 14:20 - 14:40
Katajalaakso, Huumulaaksonkatu Keskiviikko 22.5. klo 14:25 - 14:40
Katajalaakso, Jyrkkäkallionkatu Keskiviikko 22.5. klo 14:45 - 15:00
Kertunlaaksontie / Erkinkatu Tiistai 21.5. klo 18:20 - 18:45
Kertunlaaksontie / Ranteentie Tiistai 21.5. klo 17:55 - 18:15
Kiikku, Ahteentie Tiistai 21.5. klo 18:15 - 18:35
Kiikku, Kiikuntie Tiistai 21.5. klo 18:45 - 19:05
Kirja-Matin iltapäivätoiminta Maanantai 27.5. klo 14:50 - 15:05
Kitinoja, Kitinojantie 366 Keskiviikko 22.5. klo 18:15 - 18:35
Kitinoja, Kitinojantie 695 Tiistai 21.5. klo 15:15 - 15:25
Kitinoja, Lintulantie Keskiviikko 22.5. klo 17:55 - 18:10
Kitinoja, Pakantie 108 Keskiviikko 22.5. klo 17:30 - 17:45
Kitinoja, Pakantie 239 Tiistai 21.5. klo 15:55 - 16:05
Kitinoja, Viitikontie Tiistai 21.5. klo 15:00 - 15:10
Kivisaari, Oravatie Tiistai 21.5. klo 18:50 - 19:10
Kivistö, Ampujankuja Perjantai 24.5. klo 15:05 - 15:25
Kivistö, Keijukaisenpolku Maanantai 20.5. klo 18:50 - 19:10
Kivistö, Kototie Perjantai 24.5. klo 16:40 - 17:00
Kivistö, Petäjäkuja Perjantai 24.5. klo 15:30 - 15:50
Kivistö, Ruukintie Torstai 23.5. klo 14:20 - 14:40
Koura, Kourantie 583 Perjantai 24.5. klo 17:25 - 17:55
Kultavuori, Kultavuorenkatu Torstai 23.5. klo 15:00 - 15:20
Kylänpää, Vatajantie Maanantai 03.6. klo 15:00 - 15:05
Kylänpää, Ylipään nuorisoseura Tiistai 21.5. klo 16:45 - 17:00
Liipantönkkä Maanantai 20.5. klo 16:20 - 16:25
Louko, Louonmäentie Torstai 23.5. klo 17:40 - 18:00
Malkamäenkylä, Malkamäentie Tiistai 21.5. klo 15:35 - 15:50
Niemistön koulu Maanantai 20.5. klo 18:15 - 18:30
Nurmo, Manunkyläntie 103 Keskiviikko 22.5. klo 15:40 - 15:50
Pajuluoma, Ajomiehentie Torstai 23.5. klo 18:50 - 19:10
Pajuluoma, Sortavalankatu Maanantai 20.5. klo 17:00 - 17:20
Pajuluoma, Syrjämönlenkki Maanantai 20.5. klo 17:25 - 17:45
Pajuluoma, Ukkoherranlenkki Torstai 23.5. klo 18:25 - 18:45
Pajuluoman koulu Maanantai 20.5. klo 17:50 - 18:15
Paukavuori, Hirvenpolku Tiistai 21.5. klo 15:10 - 15:25
Pohja, Vallinkatu Maanantai 20.5. klo 14:25 - 14:45
Rajamäki, Korventie 780 Maanantai 27.5. klo 16:35 - 16:40
Riskunmäki, Sarkatie Torstai 23.5. klo 17:15 - 17:35
Simuna, Bullerintie Torstai 23.5. klo 17:35 - 17:55
Simuna, Kyrkösjärventie Keskiviikko 22.5. klo 18:45 - 19:10
Simuna, Porovuori Torstai 23.5. klo 17:10 - 17:30
Simuna, Simunanmäenkatu Torstai 23.5. klo 16:45 - 17:05
Soukkajoki, Holminkoski Keskiviikko 22.5. klo 17:50 - 18:15
Soukkajoki, Uittomiehenkatu Keskiviikko 22.5. klo 18:20 - 18:40
Tanelinranta, Korpikuusentie Tiistai 21.5. klo 17:35 - 17:50
Tanelinranta, Penttiläntie Keskiviikko 22.5. klo 14:20 - 14:35
Untamala, Kosolantie Maanantai 27.5. klo 15:40 - 15:50
Untamala, Lehmäjoentie Maanantai 27.5. klo 15:25 - 15:30
Untamala, Poutunrannantie 126 Maanantai 27.5. klo 16:20 - 16:30
Untamala, Poutunrannantie 409 Maanantai 27.5. klo 16:00 - 16:10
Viitalankylä, Viitalantie 221 Perjantai 24.5. klo 18:05 - 18:30
Vittinki, Asuntie Maanantai 03.6. klo 17:55 - 18:05
Ylijoki, Jylhäntie Perjantai 24.5. klo 16:00 - 16:10
Ylijoki, Kalliokoskentie Torstai 13.6. klo 15:50 - 16:05
Ylijoki, Ylijoentie Perjantai 24.5. klo 16:20 - 16:45

Näytä:

Lähimmät pysäkit
Tämän päivän pysäkit
Huomisen pysäkit
Tämän viikon pysäkit
Kaikki pysäkit
Ilta Koulu Muu Päiväkoti