Hae pysäkkejä:a


Haun tulokset:

Ämmälä, Ämmäläntie 625 Torstai 01.10. klo 18:10 - 18:25
Alakylä, Kustaantie Torstai 01.10. klo 15:30 - 15:50
Alapään nuorisoseura Maanantai 05.10. klo 16:40 - 16:55
Aunes, Hautalantie Maanantai 05.10. klo 18:10 - 18:25
Eskoo, Tupatie Keskiviikko 30.9. klo 17:00 - 17:20
Hööpakka, Hööpakantie 644 Maanantai 05.10. klo 15:50 - 15:55
Hööpakka, Koivikontie Maanantai 05.10. klo 16:00 - 16:05
Hööpakka, Sompinkyläntie 149 Maanantai 05.10. klo 15:40 - 15:45
Hööpakka, Sompinkyläntie 213 Maanantai 05.10. klo 15:30 - 15:35
Haali Keskiviikko 30.9. klo 15:15 - 15:30
Haapoja Maanantai 19.10. klo 18:30 - 18:40
Halkosaaren iltapäivätoiminta Maanantai 05.10. klo 14:40 - 14:55
Halkosaari, Kuninkaansaarentie Keskiviikko 30.9. klo 17:00 - 17:20
Halkosaari, Pitkäkaari Keskiviikko 30.9. klo 18:45 - 19:05
Halkosaari, Santintie Keskiviikko 30.9. klo 18:15 - 18:40
Halkosaari, Ylistarontie 1200 Maanantai 05.10. klo 17:50 - 18:00
Hallila, Villenraitti Maanantai 05.10. klo 18:20 - 18:40
Hallilanvuori, Metsäkukanviita Perjantai 02.10. klo 17:50 - 18:15
Hallilanvuori, Suo-orvokki Perjantai 02.10. klo 18:20 - 18:40
Hanhikoski, Koskentie Tiistai 29.9. klo 16:20 - 16:35
Hanhikoski, Pukkilantie
Honkakylän koulu Torstai 08.10. klo 18:05 - 18:20
Huhtala, Vellamonrinne Maanantai 05.10. klo 15:00 - 15:20
Hyllykallio, Opintie Tiistai 29.9. klo 14:20 - 14:40
Hyllykallio, Vaaramentie Keskiviikko 30.9. klo 14:40 - 15:00
Hyllykallio, Vuortentie Tiistai 29.9. klo 14:45 - 15:00
Jääskänjoki Maanantai 19.10. klo 18:00 - 18:20
Järviranta, Korventie Maanantai 19.10. klo 16:40 - 16:45
Jouppi, Ilmolantie Torstai 01.10. klo 15:00 - 15:25
Jouppi, Manttaalikatu Keskiviikko 30.9. klo 15:30 - 15:45
Jouppi, Pirkkalankatu Torstai 01.10. klo 14:30 - 14:55
Jouppi, Poutunkatu Keskiviikko 30.9. klo 15:05 - 15:25
Kärki, Falanderinkatu Maanantai 05.10. klo 16:35 - 16:55
Kärki, Jahtitaival Keskiviikko 30.9. klo 16:40 - 16:55
Kärki, Kärjenkaari Maanantai 05.10. klo 16:10 - 16:30
Kärki, Palokärjentaival Torstai 01.10. klo 18:05 - 18:20
Kärki, Rastaantaival Perjantai 02.10. klo 15:00 - 15:15
Kärki, Rosenkampffinkatu Maanantai 05.10. klo 17:00 - 17:20
Kärki, Toritaival Torstai 01.10. klo 18:35 - 18:55
Kalakoski, Juupakyläntie 11 Torstai 01.10. klo 16:05 - 16:25
Kalakoski, Siltalantie 10 Torstai 01.10. klo 16:35 - 16:50
Karhuvuori, Karhuntassu Tiistai 29.9. klo 17:10 - 17:30
Karhuvuori, Maunulantie Tiistai 29.9. klo 16:25 - 16:40
Karhuvuori, Nallenkolo Tiistai 29.9. klo 16:45 - 17:05
Kasperi, Aaponviita Perjantai 02.10. klo 17:30 - 17:45
Kasperi, Mansikkaviita Perjantai 02.10. klo 14:45 - 15:00
Kasperi, Suviviita Perjantai 02.10. klo 17:05 - 17:25
Kasperi, Tapiolantie Perjantai 02.10. klo 14:20 - 14:40
Katajalaakso, Huumulaaksonkatu Keskiviikko 30.9. klo 14:25 - 14:40
Katajalaakso, Jyrkkäkallionkatu Keskiviikko 30.9. klo 14:45 - 15:00
Kertunlaakso, Erkinkatu Tiistai 29.9. klo 18:20 - 18:45
Kertunlaakso, Ranteentie Tiistai 29.9. klo 17:55 - 18:15
Kiikku, Ahteentie Tiistai 29.9. klo 18:05 - 18:15
Kiikku, Kiikuntie Tiistai 29.9. klo 18:20 - 18:40
Kirja-Matin iltapäivätoiminta Maanantai 19.10. klo 14:50 - 15:05
Kitinoja, Kitinojantie 366 Keskiviikko 30.9. klo 17:50 - 18:10
Kitinoja, Kitinojantie 695 Tiistai 29.9. klo 15:15 - 15:25
Kitinoja, Lintulantie Keskiviikko 30.9. klo 17:25 - 17:45
Kitinoja, Pakantie 108 Keskiviikko 07.10. klo 17:30 - 17:40
Kitinoja, Pakantie 239 Tiistai 29.9. klo 15:55 - 16:05
Kitinoja, Viitikontie Tiistai 29.9. klo 15:00 - 15:10
Kivisaari, Oravatie Tiistai 29.9. klo 18:50 - 19:10
Kivistö, Ampujankuja Perjantai 02.10. klo 15:05 - 15:25
Kivistö, Keijukaisenpolku Maanantai 05.10. klo 18:50 - 19:10
Kivistö, Kototie Perjantai 02.10. klo 16:40 - 17:00
Kivistö, Petäjäkuja Perjantai 02.10. klo 15:30 - 15:50
Kivistö, Ruukintie Torstai 01.10. klo 14:25 - 14:45
Koura, Kourantie 583 Perjantai 02.10. klo 17:25 - 17:55
Kylänpää, Vatajantie
Kylänpää, Ylipään nuorisoseura Tiistai 29.9. klo 16:45 - 17:00
Liipantönkkä Maanantai 05.10. klo 16:20 - 16:25
Louko, Louonmäentie Torstai 01.10. klo 17:35 - 17:50
Malkamäenkylä, Malkamäentie Tiistai 29.9. klo 15:35 - 15:50
Niemistö, Keikkoahde Tiistai 29.9. klo 18:50 - 19:10
Nurmo, Manunkyläntie 103 Keskiviikko 30.9. klo 15:40 - 15:50
Pajuluoma, Ajomiehentie Torstai 01.10. klo 18:50 - 19:10
Pajuluoma, Sortavalankatu Maanantai 05.10. klo 17:25 - 17:45
Pajuluoma, Ukkoherranlenkki Torstai 01.10. klo 18:25 - 18:45
Pajuluoman koulu Maanantai 05.10. klo 17:50 - 18:15
Paukavuori, Hirvenpolku Tiistai 29.9. klo 15:10 - 15:25
Pohja, Vallinkatu Maanantai 05.10. klo 14:25 - 14:45
Riskunmäki, Sarkatie Torstai 01.10. klo 17:10 - 17:30
Simuna, Bullerintie Torstai 01.10. klo 17:35 - 17:55
Simuna, Maatammenkuja Keskiviikko 30.9. klo 17:30 - 17:50
Simuna, Porovuori Torstai 01.10. klo 17:10 - 17:30
Simuna, Savuhahtuva Keskiviikko 30.9. klo 18:45 - 19:10
Simuna, Simunanmäenkatu Torstai 01.10. klo 16:45 - 17:05
Soukkajoki, Holminkoski Keskiviikko 30.9. klo 17:55 - 18:15
Soukkajoki, Uittomiehenkatu Keskiviikko 30.9. klo 18:20 - 18:40
Tanelinranta, Korpikuusentie Tiistai 29.9. klo 17:35 - 17:50
Tanelinranta, Penttiläntie Keskiviikko 30.9. klo 14:20 - 14:35
Untamala, Kosolantie Maanantai 19.10. klo 15:40 - 15:50
Untamala, Lehmäjoentie Maanantai 19.10. klo 15:25 - 15:30
Untamala, Poutunrannantie 126 Maanantai 19.10. klo 16:20 - 16:30
Untamala, Poutunrannantie 409 Maanantai 19.10. klo 16:00 - 16:10
Viitalankylä, Viitalantie 221 Perjantai 02.10. klo 18:05 - 18:30
Ylijoki, Jylhäntie Perjantai 02.10. klo 16:15 - 16:25
Ylijoki, Kalliokoskentie Perjantai 02.10. klo 15:50 - 16:05
Ylijoki, Ylijoentie Perjantai 02.10. klo 16:35 - 16:45

Näytä:

Lähimmät pysäkit
Tämän päivän pysäkit
Huomisen pysäkit
Tämän viikon pysäkit
Kaikki pysäkit
Ilta Koulu Muu Päiväkoti