Hae pysäkkejä:a


Haun tulokset:

Ämmälä Torstai 26.10. klo 18:15 - 18:35
Alakylä, Kustaantie Torstai 26.10. klo 15:30 - 15:50
Alapään nuorisoseura Maanantai 30.10. klo 16:55 - 17:10
Aunes Tiistai 31.10. klo 18:15 - 18:30
Eskoo, Tupatie Keskiviikko 25.10. klo 17:00 - 17:20
Hööpakka, Koivikontie Maanantai 30.10. klo 15:55 - 16:05
Hööpakka, Sompinkyläntie 149 Maanantai 30.10. klo 15:40 - 15:45
Hööpakka, Sompinkyläntie 213 Maanantai 30.10. klo 15:30 - 15:35
Haali Keskiviikko 25.10. klo 15:15 - 15:30
Haapoja Maanantai 30.10. klo 18:30 - 18:45
Halkosaaren iltapäivätoiminta Maanantai 30.10. klo 14:35 - 14:55
Halkosaari, Kuninkaansaarentie Keskiviikko 25.10. klo 17:00 - 17:20
Halkosaari, Santintie Keskiviikko 25.10. klo 18:40 - 19:05
Hallila, Villenraitti Maanantai 30.10. klo 18:20 - 18:40
Hallilanvuori, Metsäkukanviita Perjantai 27.10. klo 16:40 - 17:00
Hallilanvuori, Suo-orvokki Perjantai 27.10. klo 17:05 - 17:25
Hanhikoski, Koskentie Tiistai 31.10. klo 16:20 - 16:35
Hanhikoski, Pukkilantie
Honkakylän koulu Torstai 02.11. klo 18:10 - 18:30
Huhtala, Vellamonrinne Maanantai 30.10. klo 15:00 - 15:20
Hyllykallio, Opintie Tiistai 31.10. klo 18:50 - 19:10
Hyllykallio, Vuortentie Tiistai 31.10. klo 14:15 - 14:35
Hyllykalliokoti
Jääskänjoki Maanantai 30.10. klo 18:10 - 18:20
Järviranta, Järvirannantie 260 Maanantai 06.11. klo 16:55 - 17:00
Järviranta, Korventie Maanantai 06.11. klo 16:45 - 16:50
Jouppi, Ilmolantie Torstai 26.10. klo 14:30 - 14:55
Jouppi, Manttaalikatu Keskiviikko 25.10. klo 15:30 - 15:45
Jouppi, Poutunkatu Keskiviikko 25.10. klo 15:05 - 15:25
Kärki, Falanderinkatu Maanantai 30.10. klo 16:35 - 16:55
Kärki, Jahtitaival Keskiviikko 25.10. klo 16:40 - 16:55
Kärki, Kärjenkaari Maanantai 30.10. klo 16:10 - 16:30
Kärki, Palokärjentaival Torstai 26.10. klo 18:05 - 18:20
Kärki, Rastaantaival Perjantai 27.10. klo 15:00 - 15:20
Kärki, Toritaival Keskiviikko 25.10. klo 17:25 - 17:40
Kainasto, Kelpakantie Tiistai 31.10. klo 17:50 - 18:00
Kainasto, Korpuustentie Tiistai 31.10. klo 17:30 - 17:45
Karhuvuori, Karhuntassu Tiistai 31.10. klo 16:35 - 16:55
Karhuvuori, Nallenkolo Tiistai 31.10. klo 17:00 - 17:20
Kasperi, Aaponviita Perjantai 27.10. klo 17:30 - 17:50
Kasperi, Mansikkaviita Perjantai 27.10. klo 14:45 - 15:00
Kasperi, Suviviita Perjantai 27.10. klo 17:55 - 18:15
Kasperi, Tapiolantie Perjantai 27.10. klo 14:15 - 14:40
Katajalaakso, Huumulaaksonkatu Keskiviikko 25.10. klo 14:25 - 14:40
Katajalaakso, Jyrkkäkallionkatu Keskiviikko 25.10. klo 14:45 - 15:00
Kertunlaaksontie / Erkinkatu Tiistai 31.10. klo 18:15 - 18:40
Kertunlaaksontie / Ranteentie Tiistai 31.10. klo 17:50 - 18:10
Kihniän koulu Torstai 26.10. klo 15:45 - 16:05
Kiikku Tiistai 31.10. klo 18:45 - 19:05
Kitinoja, Kitinojantie 366 Keskiviikko 25.10. klo 18:15 - 18:30
Kitinoja, Kitinojantie 695 Tiistai 31.10. klo 15:15 - 15:25
Kitinoja, Lintulantie Keskiviikko 25.10. klo 17:55 - 18:10
Kitinoja, Pakantie 108 Keskiviikko 25.10. klo 17:30 - 17:45
Kitinoja, Pakantie 239 Tiistai 31.10. klo 15:55 - 16:05
Kitinoja, Viitikontie Tiistai 31.10. klo 15:00 - 15:10
Kivistö, Ampujankuja Perjantai 27.10. klo 15:05 - 15:25
Kivistö, Keijukaisenpolku Maanantai 30.10. klo 18:50 - 19:10
Kivistö, Kototie Perjantai 27.10. klo 18:20 - 18:40
Kivistö, Petäjäkuja Perjantai 27.10. klo 15:30 - 15:50
Koura, Kourantie 601 Perjantai 27.10. klo 17:25 - 17:55
Kultavuori, Kultavuorenkatu Torstai 26.10. klo 15:00 - 15:20
Kylänpää Perjantai 27.10. klo 11:50 - 12:00
Kyrkösjärvi, Bullerintie Torstai 26.10. klo 17:35 - 17:55
Kyrkösjärvi, Kyrkösjärventie Keskiviikko 25.10. klo 18:45 - 19:10
Kyrkösjärvi, Porovuori Torstai 26.10. klo 17:10 - 17:30
Liipantönkkä Maanantai 30.10. klo 16:20 - 16:25
Louko Torstai 26.10. klo 17:40 - 18:00
Luomankylä Torstai 26.10. klo 15:15 - 15:30
Malkamäenkylä Tiistai 31.10. klo 15:35 - 15:50
Mantilanmäki Torstai 26.10. klo 16:50 - 17:10
Manunkyläntie 103 Keskiviikko 25.10. klo 15:40 - 15:50
Pajuluoma, Ajomiehentie Torstai 26.10. klo 18:50 - 19:10
Pajuluoma, Sortavalankatu Maanantai 30.10. klo 17:00 - 17:20
Pajuluoma, Syrjämönlenkki Maanantai 30.10. klo 17:25 - 17:45
Pajuluoma, Ukkoherranlenkki Torstai 26.10. klo 18:25 - 18:45
Pajuluoman koulu Maanantai 30.10. klo 17:50 - 18:15
Paukavuori, Oravatie Tiistai 31.10. klo 15:05 - 15:25
Pohja, Vallinkatu Maanantai 30.10. klo 14:25 - 14:45
Pouttula Maanantai 30.10. klo 16:35 - 16:45
Rajamäki Maanantai 06.11. klo 16:35 - 16:40
Riskunmäki Torstai 26.10. klo 17:15 - 17:35
Simuna, Simunanmäenkatu Torstai 26.10. klo 16:45 - 17:05
Soukkajoki, Holminkoski Keskiviikko 25.10. klo 17:50 - 18:15
Soukkajoki, Uittomiehenkatu Keskiviikko 25.10. klo 18:20 - 18:40
Törnävä, Ruukintie
Tanelinranta, Hirvenpolku Tiistai 31.10. klo 14:40 - 15:00
Tanelinranta, Korpikuusentie Tiistai 31.10. klo 17:25 - 17:45
Tanelinranta, Penttiläntie Keskiviikko 25.10. klo 14:20 - 14:35
Untamala, Kosolantie Maanantai 06.11. klo 15:40 - 15:50
Untamala, Lehmäjoentie Maanantai 06.11. klo 15:25 - 15:30
Untamala, Poutunrannantie 126 Maanantai 06.11. klo 16:20 - 16:30
Untamala, Poutunrannantie 409 Maanantai 06.11. klo 16:00 - 16:10
Vaaramentie Keskiviikko 25.10. klo 14:40 - 15:00
Viitalankylä, Viitalantie 221 Perjantai 27.10. klo 18:05 - 18:30
Ylijoki, Jylhäntie Perjantai 27.10. klo 16:00 - 16:10
Ylijoki, Ylijoentie 560 Perjantai 27.10. klo 16:20 - 16:45

Näytä:

Tämän päivän pysäkit
Huomisen pysäkit
Tämän viikon pysäkit
Kaikki pysäkit
Ilta Koulu Muu Päiväkoti